Novice

PRVA MEDALJA VIDA KOŠČAKA NA MEDNARODNIH TEKMOVANJIH!

PRVA MEDALJA VIDA KOŠČAKA NA MEDNARODNIH TEKMOVANJIH!

2014-09-13 17.18.36-1V soboto in nedeljo smo se udeležili prvega letošnjega mednarodnega turnirja v Zagrebu. S sabo sem imel samo moško zasedbo in sicer Vid Koščak U9, Jaka Mežan U11, Tim Sladič in Matevž Herman U13 in Anej Cizelj U15.

Večini tekmovalcev se je opazilo, da igrajo prvo leto v višji kategoriji, zato so bili v marsikateri tekmi že v fizičnem zaostanku posledice normalnega otroškega razvoja.

Pa vendar so se vsi borili, prikazali napredek v igri, s kančkom sreče in zbranosti v zaključku pa bi se lahko nadejali še kakšne uvrstitve na zmagovalni oder več.

Tako nas je edino razveselil s 3. mestom Vid Koščak v novi kategoriji U9 in si tako priboril prvo medaljo, ki upamo, da bo samo začetek izmed mnogih novih.

Za konec pa gre še graja organizatorju, saj je tekmovanje potekalo zelo netekoče, nepregledno in popolnoma nič po urniku, tako da je prihajalo do marsikatere zmede, ki kaže na neizkušenost in preslabo pripravo na samo tekmovanje. Upamo, da se bodo v prihodnje bolje potrudili.

Matevž Bajuk

Share this post