Novice

Zadnji A turnir v sezoni

Zadnji A turnir v sezoni

Pretekli vikend se je v Kočevju odvijal zadnji A turnir sezone. Kljub skromni udeležbi slovenskih klubov smo videli kar nekaj dobrih predstav naših igralcev. V soboto so bile na sporedu tekme dvojic in mešanih parov. Med mešani pari smo osvojili mesta od 1 do 3, zmagovalca sta postala Matevž in Sabina, druga mesto sta osvojila Sebastijan in Katarina ter tretje mesto Mitja in Jerca. V moških dvojicah sta zanesljivo slavila Matevž in Mitja pred Žanom in Tadejem, ki sta osvojila drugo mesto.
V kategoriji ženskih dvojic pa sta zanesljivo slavili Ema in Katarina.
V nedeljo pa so bile na sporedu še tekme posameznikov in posameznic. Tudi tukaj smo osvojili nekaj dobrih rezultatov.
Pri dekletih je suvereno prvo mesto osvojila Ema Cizelj, pri fantih pa se je mogel z drugim mestom zadovoljiti Žan Laznik.

Čestitke vsem nastopajočim!

ostali rezultati

Share this post