Novice

Še nekaj rezultatov z zamudo: Turnir do 15 let v Kungoti, turnir do 11 in do 19 let v Medvodah

Še nekaj rezultatov z zamudo: Turnir do 15 let v Kungoti, turnir do 11 in do 19 let v Medvodah

3. turnir do 15 let je potekal v Zg. Kungoti, in sicer v soboto, 7.3.2009. Od Tomovcev je 2. mesto med posamezniki osvojil Mitja Šemrov ter zmago sta si priigrala med fantovskimi dvojicam Mitja Šemrov in Luka Pungerčar. Urša Arih je med posameznicami osvojila tretje mesto.

3. turnir do 19 let  in 2. turnir do 11 let sta potekala v Lendavi, v soboto, 25.1.2009. Tomovci smo dominirali predvsem v mlajši kategoriji, kjer je med posameznicami zmagala Ema Cizelj pred Niko Arih, tretja pa je bila Nastja Stovanje. Pri fantih je bil Domen Laznik drugi. V mešanih parih je Nika Arih zmagala skupaj z Medvočanom Miho Ivaničem, Domen in Ema pa sta bila druga.

V začetku januarja smo na ekipnem DP do 13 let osvojili 3. mesto, do 17 let pa  2. mesto.

Na 3. B turnirju v mesecu marcu na Mirni je Tadej Jezernik osvojil drugo mesto med posamezniki, prav tako pa je bila Jerca Bajuk druga med posameznicami.

Share this post