ANEJ CIZELJ ZMAGOVALEC 2. TURNIRJA U-15

Pretekli vikend je v Medvodah potekal turnir v treh starostnih skupinah, U-11, U-15 in članski AB turnir. Mirnčani smo imeli kar 13 tekmovalcev.

Pri najmlajših sta se najbolje odrezala Vid Koščak in Manca Zupančič, ki sta v mešanih dvojicah zasedla 3. mesto. V igri posamezno pa sta oba zopet zasedla nehvaležno četrto mesto.

Dobro so se odrezali tudi ostali tekmovalci. Dan Križman je v vsaki disciplini dosegel po eno zmago, eno več je dosegel Anže Šimić. V svojem premiernem nastopu je kar dve zmagi v skupini zabeležila tudi Neža Krištof, še eno pa v mešanih dvojicah.

Kategorija U-15 je bila najboljša za Mirnčane, saj je v igri posamezno slavil Anej Cizelj, ki je do finala izgubil le en set in zasluženo osvojil turnir. V igri mešanih dvojic skupaj z Marušo Vračar (BK Olimpija Ljubljana) pa nista uspela priti dlje kot do četrtfinala. Med deset najboljših se je uspelo uvrstiti še Matevžu Hermanu.

V članski kategoriji se je najdlje uspel prebiti Gašper Krivec, ki je na koncu zasedel 5. mesto.