Novice

Sebastijan presenetil konkurenco

Sebastijan presenetil konkurenco

sebastijanNa 3. turnirju do 13 let je Sebastijan Miklič zmagal med posamezniki kot tudi med dvojicami skupaj z Žanom Laznikom. Sebastijan je premagal Aljaža Ferka iz Branika kot tudi Andraža Krapeža iz BIT-a. Očitno bo državno prvenstvo do 13 let še zelo zanimivo, saj absolutnega favorita ni, v ožji krog za naslov pa sodita tako Sebastijan kot tudi Žan.

Klubski uspeh je dopolnil Žan Laznik, ki je bil med posamezniki tretji.

Tudi ostali so se borili po svojih najboljših močeh, tako da si zaslužijo pohvale.

Sebastijanu se je tako pridno delo na treningu le obrestovalo in je lahko za zgled ostalim, ki na treningu ne pokažejo kaj veliko. Bližajo se državna tekmovanja in mednarodni turnir v Friedrichshafenu v Nemčiji, kamor bomo peljali le tiste, ki si to zaslužijo z rezultati in pridnim delom na treningu, ki so pogoj za dobre rezultate.

Dušan ml.

Share this post