Novice

VIKEND V ZNAMENJU BADMINTONA

VIKEND V ZNAMENJU BADMINTONA

Pretekli vikend je bil rezerviran povsem za badminton, saj smo na Mirni organizirali badmintonisti kar dva dogodka. Prvi je bil pohod po poti “Speče lepotice,” ki je bil tudi narejen v spomin Matjažu Šemrovu. Na pot smo se podali ob 9 uri in končali nekje okoli 12 ure. Bilo nas je veliko in smo naše dopoldne preživeli v lepi družbi in naravi.

Naš glavni dogodek pa se je odvil v soboto, ko smo pripravili “3. Dan mirnskega badmintona.” Udeležba je bila dobra, saj se je našega dogodka udeležilo preko 100 ljudi. Nekateri so se pomerili v igranju, drugi pa so prišli samo na “obisk.”

Tokrat so se igralci pomerili v 6 kategorijah: U-9, U-11, U-15, kategorizirani rekreativci, nekategorizirani rekreativci in dvojice. Videli smo nekaj izjemnih dvobojev in točk, končna razvrstitev pa je sledeča:

U-9 (Poligon):

 1. Tim Bregar (BK Mengeš),
 2. Žan Kirm,
 3. Nejka Vidmar,
 4. Voranc Trdina,
 5. Pika Škrlj,
 6. Nejc Urbančič.

U-11:

 1. Vit Križman,
 2. Max Pavlič,
 3. Zala Lenarčič,
 4. Filip Trdina,
 5. Neža Kisovec,
 6. Tom Pavlič.

U-15:

 1. Nejc Višček,
 2. Liam Šironjič (BK Pišece),
 3. Luka Vrana,
 4. Svit Rožman (BK Pišece),
 5. Marko Adamlje,
 6. David Ivnik.

Kat. rekreativci:

 1. Kristian Hajnšek,
 2. Filip Malus,
 3. Klemen Kramar,
 4. Grega Skerbiš.

Nek. rekreativci:

 1. Maj Mišjak,
 2. David Pajnkiher,
 3. Gašper Pižem,
 4. Primož Meznarčič.

Dvojice:

 1. Gašper Pižem in Dejan Vidmar,
 2. Jani Zakrajšek in Grega Skerbiš,
 3. Kristian Hajnšek in David Pajnkiher,
 4. Uroš Starič in Bojan Kirm.

Na koncu bi se radi zahvalili še našim zvestim sponzorjem: Tem Čatež d.d., NLB d.d., Top Gym Trebnje, Kotiček Lepote JG, Dana d.d., Vina Ščurek, Posestvo Ferjančič, Vinska klet Opara, Vinska klet Frelih, Gostilna Javornik, Tiramiss_you, Petkanje in Li Ning Slovenija. Hvala za sponzorska sredstva in nagrade. Brez vas ni nas!

Share this post