Novice

ZAČELA SE JE 1. SLOVENSKA BADMINTONSKA LIGA 2015/16

ZAČELA SE JE 1. SLOVENSKA BADMINTONSKA LIGA 2015/16

logoV nedeljo se je na Mirni začela 1. slovenska badmintonska liga za sezono 2015/16. Mirnčani imamo  tudi letos dve ekipi, TEM Mirna in Mirna mladi.

TEM Mirna:

 • Mitja Šemrov (kapetan),
 • Urban Heman,
 • Sebastijan Miklič,
 • Nastja Stovanje,
 • Ema Cizelj,
 • Taja Borštnar,
 • Aleš Murn.

Mirna mladi:

 • Gašper Krivec (kapetan),
 • Urban Kolenc,
 • Žan Laznik,
 • Luka Pungerčar,
 • Anej Cizelj,
 • Miha Arih,
 • Urša Arih,
 • Jerca Bajuk.

Na prvih dveh dnevih ima prva ekipa (TEM Mirna) prosto, saj so že uvrščeni v končnico in se bodo pridružili tekmovanju šele februarja na tretjem dnevu. Druga ekipa pa je tekmovanje začela dobro, saj so prvi dvoboj proti ŠRD Konex Ljubljana dobili z rezultatom 3:2. V drugem kolu so morali priznati premoč BK Olimpiji Ljubljana s 4:1, nato pa so zopet slavili proti ekipi BK Medvode mladi s 3:2. Tako na lestvici zasedajo odlično drugo mesto, ki še pelje v končnico. 23. januarja jih čaka odločilni dvoboj za napredovanje proti ekipi BK Branik Maribor.

 

LINK DO LIGE

 

A.T.

Share this post