Novice

Na turnirju Dedka Mraza badmintonski podmladek

Na turnirju Dedka Mraza badmintonski podmladek

V soboto, 5.1.2013, je BK Mirna organiziral tradicionalni turnir Dedka Mraza za najmlajše, Pomerilo se je 40 tekmovalcev v disciplini posamezno v dveh starostnih skupinah – do 9 in do 11 let. Najštevilčnejši in najuspešnejši so bili igralci BK Medvode, uspešni pa so bili tudi mirnski igralci. Do 9 let je pri dečkih zmagal Filip Kolenc, uspeh pa je s tretjim mestom dopolnil Jaka Mežan. Tretja pri deklicah do 9 let je bila Ema Kermc, zmagala je Anja Jordan iz BK Ljubljana. Do 11 let smo tudi imeli našega predstavnika na stopničkah.  Matevž Herman je bil tretji med dečki do 11 let, zmagal je Rok Kuprivec iz Medvod. Pri deklicah do 11 let pa je zmagala Taja Pipan iz Medvod.

Tekmovanje je potekalo zelo tekoče, v borbenem in fair play vzdušju. Videli smo odlične tekme mladih mojstrov pernate žogice. Poleg praktičnih nagrad najboljšim, je Dedek Mraz poskrbel, da so vsi tekmovacli prejeli tudi darilce, organizatorji pa smo poskrbeli, da je iz mirnske pekarne prišla topla pošiljka krofov in rogljičkov.

 

Povezava na vse rezultate:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=620FFA2B-35FC-4337-AAB1-FDED4595EC83

Share this post