Novice

NAŠI TUDI V MARCU AKTIVNI

NAŠI TUDI V MARCU AKTIVNI

Mirnski badmintonisti so bili tudi v mesecu marcu zelo aktivni.

Lana Livk je na OŠ Državnem prvenstvu osvojila 3. mesto med posameznicami, medtem ko je Tim Anzelj zasedel 5. mesto. Tekmovanje je potekalo v mirnski dvorani in bilo kot vedno organizirano na visokem nivoju. V tem tednu sledi Državno ekipno prvenstvo, tako za OŠ, kakor tudi SŠ.

Na 2. turnirju do 13 in 19 let na Muti na koroškem smo nastopili s 7 igralci in domov prinesli srebrno medaljo, ki jo je osvojil Urban Železnik med posamezniki B kategorije. Dobro je nastopila tudi Nina Ornik, ki se je uspela prebiti med osem najboljših med posameznicami.

Nastopili pa smo tudi na mednarodnem parketu, kjer sta barve Slovenije zastopala Tevž Ornik in Zara Šenica. Tevž je med posamezniki in mešanimi dvojicami osvojil 9. mesto, medtem ko je Zara v ženskih dvojicah uspela priigrati osmino finala.

Share this post