Novice

Roditeljski sestanek za turnir Friedschafen

Roditeljski sestanek za turnir Friedschafen

Sprva je bil namen, da se na tradicionalni turnir v Nemčijo odpravimo le trenerji, kasneje pa smo se s starši dogovorili, da bi bilo bolj smiselno, če se odpravimo skupaj. Letos sem se odločil, da bo ta turnir neke vrste nagrada za pretekle rezultate ter prizadevnost in udeležbo na treningih. Zato sem na podlagi teh kriterijev naredil naslednji izbor igralcev:

U17:
-Žan Laznik
-Sebastijan Miklič
-Urban Herman

U15:
-Ema Cizelj
-Nastja Stovanje
-Nika Arih
-Gašper Krivec
-Domen Laznik

U13:
-Anej Cizelj
-Julija Kolenc

U11:
-Matevž Herman

Zato vas vabim, na kratek roditeljski sestanek, ki bo v sredo 20.3. ob 18.00 v šolski dvorani. Na roditeljskem sestanku mi boste potrdili udeležbo vaših otrok , dogovorili se bomo za prevoz, stroške turnirja (za igralce) ter drugo.
Če se kdo od staršev ne bo mogel udeležiti roditeljskega sestanka, naj me pokliče za potrditev igralcev na tel. :040 854 325

Trener BK Mirna: Tadej Jezernik

Share this post