Novice

VID KOŠČAK ZMAGOVALEC 3. TURNIRJA DO 13 LET

VID KOŠČAK ZMAGOVALEC 3. TURNIRJA DO 13 LET

Pretekli vikend je v Lendavi potekal 3. turnir do 13 in 17 let v tej sezoni. Mirnčani smo bili v številčni zasedbi, saj se je turnirja udeležilo kar 10 igralcev.

Pri najmlajših je največ uspel pokazati Vid Koščak, ki je po hudem boju v finalu fantovskih dvojic slavil skupaj z Markom Korošo iz Kungote. V finalu sta bila boljša od medvoške naveze Podgoršek/Ušeničnik v treh izjemno napetih setih. Med osmerico se je uspelo prebiti še Danu Križmanu in Anžetu Šimiću, ki sta zasedla 5. mesto.

V igri posamezno nam žal ni uspelo dobiti medalje, smo pa uspeli narediti nekaj solidnih uvrstitev. Na 4. mesto se je uspel prebiti Vid Koščak, ki je v tekmi za 3. mesto izgubil proti Ušeničniku iz Medvod. Med deseterico sta se na koncu prebila še Anže Šimić in Dan Križman. Tudi dekleta so bila uspešna. Manca Zupančič je osvojila 5. mesto, medtem ko je Kristina Kastelic zasedla rob deseterice na 9. mestu.

Imeli pa smo tudi dva predstavnika v kategoriji do 17 let. To sta bila Matevž Herman in Nik Zupančič. Prvi je v igri posameznikov zasedel 4. mesto, drugi pa 5. mesto. Skupaj sta igrala tudi v dvojicah, kjer sta zasedla 4. mesto, ter pokazala, da se lahko kosata tudi s starejšimi igralci.

LINK DO REZULTATOV: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=A8DDA74D-A771-4541-98E9-0026F17C5E4A

9a5a4489-2cd5-4b4a-a4ee-0143d6b94650

Share this post