Novice

Naši danes uspešni le v mešanih dvojicah, jutri med posamezniki nastopita še Bajuk in Jamnik

Naši danes uspešni le v mešanih dvojicah, jutri med posamezniki nastopita še Bajuk in Jamnik

Naši mladinci so danes odigrali prve boje na MEGP Nizozemske – Dutch Juniorju. Mladinska reprezentanca, ki je na Nizozemsko odpotovala v postavi Matevž Bajuk, Kek Jamnik, Luka Rebolj, Alen Roj, Nika Koncut, Živa Repše in Tina Kodrič, je bila prvi tekmovalni dan uspešna v mešanih dvojicah, kjer sta Repše/Rebolj  v dveh setih (16, 18) izločila švicarsko-češko navezo, Kodrič/Jamnik (14, -15, 14)pa v treh setih kanadsko-češko dvojico. Za Koncutovo in Roja sta bila premočna Hongkongčana (11:21, 18:21).

 

V igrah posamezno so naši danes žal ostali brez osvojene zmage. Jutri bosta tako med posamezniki nastopila le še Matevž Bajuk in Kek Jamnik, ki sta bila danes prosta. Bajuk se bo pomeril z Avstrijcem Thormannom, Jamnik pa s Francozem Rouxelom (9/16).Vse igre dvojic bodo naši odigrali šele v petek.

 

Držimo pesti 🙂

Share this post