Novice

SUMMER SCHOOL 2017

SUMMER SCHOOL 2017

Od 8. do 15. julija 2017 je v Podčetrtku potekal Summer School za igralce stare do 17 let. Gre za enotedenski sklop treningov, ki jih vodijo različni trenerji iz različnih evropskih držav. Zraven pa je potekalo tudi izobraževanje za “Shuttle time” in “BWF Coach Level 2.”

Od Mirnčanov je bil tokrat prisoten le trener Aljoša Turk, ki se je izobraževal za trenersko licenco “BWF Coach Level 2” in jo na koncu tudi uspešno opravil. Že prvi dan pa je opravil tudi “Shuttle time,” ki je namenjen približati otrokom badminton skozi igro in zabavo.

O izobraževanju je nekaj besed strnil tudi Aljoša: “Teden je bil zelo naporen, saj smo morali vsak dan opravljati zadane naloge in pripraviti treninge za igralce. Veliko je bilo teoretičnega znanja, ki se je na koncu zmeraj prenašal na prakso. Pod budnim očesom angleškega in nizozemskega glavnega trenerja smo morali od sebe dati maksimum. Zelo poučna zadeva, ki ti pogled na badminton zelo zelo razširi.”

 img_1026

img_0999 img_1004 img_1005 img_1006 img_1021 img_1022

Share this post