NA ZADNJEM “B” TURNIRJU MIRNSKI FINALE

Sočasno je poleg turnirja U-11 potekal tudi zadnji “B” turnir za člansko lestvico v sezoni 2014/15. Mirnčani smo imeli samo tri predstavnike: Aljoša Turk, Matevž Bajuk in Urban Kolenc.

Veliko nimamo za dolgoveziti, saj sta se brez večjih naporov v finale uvrstila Aljoša in Matevž, kjer je v finalu po dveh setih slavil prvi. Urban Kolenc je osvojil 9. mesto.

Tako je Matevž na koncu zaključil člansko “AB” lestvico na 1. mestu, Aljoša pa na 3. mestu.

Letošnja članska sezona je bila tako za Mirnčane zelo dobra. Ob naslovu državne prvakinje in kupu medalj iz državnih prvenstev smo osvojili tudi zelo veliko zmag (ter drugih in tretjih mest) na A in B turnirjih, uvrstili pa smo se tudi na zaključni turnir 1. slovenske badmintonske lige, ki ga bo gostila Mirna 12.4.2015. V polfinalu se bodo mirnski “grofje” pomerili proti ekipi Bit-a iz Ljubljane.