Novice

TURNIR DEDKA MRAZA, 2009

TURNIR DEDKA MRAZA, 2009

 

V nedeljo, 20 .12.2009, je bil na Mirni TURNIR DEDKA MRAZA.  Potekal je v kategoriji do 9 in 11 let.

 

 

Pri dečkih do 9 let je zmago slavil Anej Cizelj, drugi je bil Jaka Ivančič in tretje mesto si je na svojem prvem turnirju priigral najmlajši udeleženec turnirja,  Matevž Herman. Pri dekletih pa je 1. mesto osvojila Inga Sadajić, na 2. mestu je bila naša Tomovka Julija Kolenc in tretja je bila Anja Kotnik.

Pri dečkih do 11 let posamezno je zmago slavil Domen Laznik pred Gašperjem Krivcem. Tretje mesto pa sta osvojila Urban Kolenc in Miha Arih. V dvojicah sta bili tretji navezi Arih/Koprivc  in Ivanič/Ivančič, druga sta bila Cizelj/Kolenc, prvo mesto pa sta zasedla Krivec/Laznik.

Dekleta do 11 let so si delila mesta po naslednjem vrstnem redu: 1. mesto Katja Turinek, drugo mesto Zala Šturm in tretji sta bili Lia Šalehar in Petra Polanc. V dvojicah sta se pomirila samo dva para. Zmagali sta Šalehar/Turinek.

Vse udeležence turnirja je na začetku pozdravil in obdaril dedek Mraz. Za zmagovalce pa je pustil še dodatna  darila, medalje in pokale.

D.K.

dvojice do 11 letdvojice do 11 let

6dm1dm15dm1

Share this post