Novice

TIM ŠKRLJ ZMAGOVALEC DO 13 LET

TIM ŠKRLJ ZMAGOVALEC DO 13 LET

V soboto, 5. 10. 2019, je bil v dvorani Bit v Ljubljani organiziran 1. turnir v sezoni 2019/2020 do 13 in do 17 let. Prijavljenih je bilo več kot 100 tekmovalcev iz različnih slovenskih klubov. Turnirja se je udeležil tudi Badmintonski klub Mirna, ki je ponovno dokazal, da setreningi in vložena energija izplača in ima tako dobreigralce. V kategoriji U17 sta igrala posamezno in v dvojicah Matevž Herman in Tim Sladič. Matevž je posamezno dosegel odlično drugo mesto. V kategoriji U13 pa so igrali Zara Šenica, Lana Livk, Tim Škrlj, Tevž Ornik in Tim Anzelj. Dekleta dvojice U13 sta Zara Šenica in Lana Livk dosegli tretje mesto. Fantje dvojice do 13 let sta zasedla drugo mesto Tevž Ornik in Tim Škrlj ter tretje mesto Tim Anzelj in Filip Štrovs(BK Mirna/BK Medvode).Tim Škrlj je v kategoriji U13 fantje posamezno dosegel vrhunsko prvo mesto.

Vsi smo se zabavali in imeli lepo. Badmintonski klub Mirna se je spet odlično izkazal.

​​​​​​​​Tim Anzelj

REZULTATI

Share this post