Novice

Medvode Forza Cup

Medvode Forza Cup

Pretekli vikend se je v Medvodah odvijal mednarodni turnir do 11,13,15 in 17 let in sicer pod imenom Medvode Forza Cup. Naši so bili ponovno uspešni saj so osvojili kar 6 prvih mest, skupaj so se zavihteli na zmagovalni oder kar 12-krat.
Zmagovalci so tako postali Julija Kolenc v dvojicah s Petro Polanc, Anej Cizelj z Jakom Ivančičem, Nika Arih in Nastja Stovanje v dvojicah, Ema Cizelj v igri posameznic, Domen Laznik in Gašper Krivec v dvojicah ter Žan Laznik skupaj z Andražem Krapežom. Na oder za zmagovalce pa so stopili še Julija Kolenc, ki je bila druga med posameznicami, Miha Arih je bil tretji med posamezniki, drugo mesto je osvojila Ema skupaj z Lio v dvojicah, Nastja druga ter Nika tretja med posameznicami in še Žan Laznik drugi med fanti posamezno.

Čestitke vsem nastopajočim!

ostali rezultati tekmovalcev

[nggallery id=78]

Share this post