Novice

LANA LIVK DRŽAVNA PRVAKINJA DO 15 LET

LANA LIVK DRŽAVNA PRVAKINJA DO 15 LET

Pričeli smo tudi z Državnimi prvenstvi med mladinci. Tokrat je bila na sporedu kategorija do 15 let, kjer smo Mirnčani nastopili s 4 igralci.

Najbolje se je tokrat odrezala Lana Livk, ki je slavila v dekliških dvojicah skupaj s Tinkaro Alič iz BK Olimpija Ljubljana. Punci nista imeli prave konkurence in sta brez večjih težav slavili v finalu.

Poleg zlate medalje je Lana dodala še srebrno skupaj s Timom Anzljem v kategoriji mešanih dvojic. Od njiju sta bila v finalu boljša Peshekhonov in Horvat v dveh setih.

Tim je svoji srebrni na koncu dneva dodal še eno srebrno medaljo v fantovskih dvojicah. Skupaj z Nejcem Čerinom sta bila zelo blizu zlate medalje, a sta v tretjem setu finalne tekme naredila preveč napak in morala prvo mesto prepustiti navezi Peshekhonov/Cerar (BK Medvode).

REZULTATI

Share this post