Novice

ARIH IN KOŠČAK DO ODLIČNEGA USPEHA

ARIH IN KOŠČAK DO ODLIČNEGA USPEHA

Nika Arih je bila mirnska predstavnica na sredozemskih igrah v Oranu v Alžiriji. Nastopila je v igri posamezno in dvojicah skupaj s Petro Polanc iz Medvod. Med posameznicami je tekmovanje zapustila že v 1. krogu, medtem ko je v dvojicah uspela na koncu priti do 5. mesta. To so bile Nikine prve sredozemske igre, kjer je sama pričakovala več, vendar se na koncu ni vse izšlo po načrtih. Veliko težav pa ji je predstavljala poškodba tetive. Vseeno lep uspeh za našo igralko. Čestitke iz BK Mirna pa pošiljamo Andražu Krapežu (BK Bit) za osvojeno bronasto medaljo v igri posamezno.

Ob koncu meseca junija pa je z mednarodni nastopi končal Vid Koščak, ki je svoj zadnji turnir pred poletnim odmorom odigral v Srbiji v Novem Sadu. Med posamezniki je uspel priti med 10 najboljših, pri dvojicah in mešanih dvojicah pa je uspel priti še korak dlje in zasedel 5. mesto. To je bil za Vida najboljši turnir do sedaj. Z zadnjimi rezultati pa si je naš Vid priigral tudi vozovnica za evropske mladinske igre, ki bodo od 24. julija naprej na slovaškem. Še ena odlična novica za mirnske igralce.

LINK DO REZULTATOV

Share this post