Novice

ZA MITJO IN URBANA, ZA SLOVENIJO!!!

ZA MITJO IN URBANA, ZA SLOVENIJO!!!

nemcija-je-slovenskaimg_2564Kot že vemo, bosta naša fanta, Urban Turk in Mitja Šemrov igrala na prihodnjem evropskem prvenstvu, ki bo v Medvodah od 7.-15. novembra 2009. Vsi si seveda želimo čim boljše rezultate, zato potrebujeta naša dva borca močno podporo tudi iz tribun.

Tako vas vabimo vse igralce, starše, prijatelje, sorodnike, ljubitelje badmintona,… da se nam pridružite v Medvodah že 7. novembra ob 16:30, ko se bo v 1. kolu SLOVENIJA pomerila z reprezentanco Avstrije.img_4386

Naš predlog je, da bi odšli izpred šole v soboto 7. novembra 2009, popoldne ob 15:00. Za prevoz bi se zmenili med seboj, saj je ceneje z avtom, kakor z avtobusom. Lahko pa tudi avtobus, kakor se zmenimo. Vsi, ki ste zainteresirani, in menimo da jih ni malo, nam pošljite mail (turk.aljosa@gmail.com) ali pa spodaj komentirajte. Pošljete lahko prijave, vprašanja, zamisli za transparente, ideje, v glavnem karkoli.

Če smo že na igriščih najboljši, bodimo tudi na tribunah najglasnejši 🙂

Upamo na čimvečje število udeležencev

Lep pozdrav, BK TOM MIRNA

Share this post