Novice

NA MIRNI OSNOVNOŠOLSKO DRŽAVNO PRVENSTVO V BADMINTONU

NA MIRNI OSNOVNOŠOLSKO DRŽAVNO PRVENSTVO V BADMINTONU

Minuli torek, 15.  marca, je bilo na OŠ Mirna državno prvenstvo v badmintonu. “Naše tekmovalke in tekmovalci so bili zelo uspešni,” je povedal učitelj pouka športa na mirnski osnovni šoli Matjaž Ožek.

Na Mirni so se dobro izkazali tako kategorizirani kot nekategorizirani badmintonisti. Špela Vrana je postala državna prvakinja med nekategoriziranimi učenkami, Žak Višček je bil kljub poškodbi 3., medtem ko je bila med kategoriziranimi učenkami Zara Šenica tretja. “Dobre nastope so prikazali tudi naši ostali tekmovalci: Tija Povše, Lana Livk, Gal Gazvoda in Tim Anzelj.

Za trebanjsko Osnovno šolo je nastopil Tevž Ornik, ki je zaključil tekmovanje v skupini.

Osnovna šola Mirna je bila po dolgem času spet gostitelj osnovnošolskega tekmovanja in po ocenah udeležencev je bilo to izvedeno na visokem nivoju.

 

P.K. in A.T.

Share this post