Novice

Na A turnirju zmaga Matevža in Mitje v dvojicah, drugo mesto Sebastijana med posamezniki

Na A turnirju zmaga Matevža in Mitje v dvojicah, drugo mesto Sebastijana med posamezniki

Na 3. A turnirju za člane, ki je potekal v Bitu v Ljubljani, sta na najvišjo zmagovalno stopnico stopila Mitja Šemrov in Matevž Bajuk – zmagala sta v moških dvojicah. Ema Cizelj je bila med ženskami dvojicami druga skupaj s Katarino Beton iz Konexa. Mitja Šemrov pa je osvojil tretje mesto med mešanimi pari skupaj s Kajo Stanković iz Ljubljane.

Drugi tekmovalni dan je bil na sporedu turnir posameznikov. Sebastijan Miklič je izkoristil dober žreb in osvojil odlično drugo mesto.

Hkrati je potekal tudi turnir do 11 let. Konkurenca je za naše trenutno premočna, si pa mladi upi našega kluba zaslužijo vse pohvale za borbeno igro – Matevž, Vid, Nik in Tim so bili tisti štirje mušketirji v zelenih trenirkah.

Share this post