VID KOŠČAK ZMAGOVALEC 3. TURNIRJA DO 11 LET

V soboto smo mirnski badmintonisti odšli na tretji turnir do 11 in 19 let. Odvijal se je v Ljubljani, gostila pa ga je BK Olimpija.

V kategoriji do 11 let je pričakovano največ pokazal Vid Koščak, ki je slavil v igri posamezno, kjer praktično ni imel konkurence. Dobro uvrstitev sta dosegla tudi Dan Križman in Tim Škrlj, ki sta zasedla peto mesto. Prvič pa se je uspel iz skupinskega dela uvrstiti tudi Tevž Ornik, ki je na koncu dosegel odlično 9. mesto.

Pri dekletih sta Tara Kavčič in Neža Krištof brez večjih težav preskočili skupinski del in se uvrstili v četrtfinale, kjer sta na žalost morali priznati premoč nasprotnicam, ter se tako zadovoljiti s petim mestom.

V igri dvojic sta bili tokrat najboljši Tara in Neža, ki sta prvič osvojili skupno kolajno, bila je bronasta. Pri fantovskih dvojicah je najdlje uspelo priti Danu Križmanu in Vidu Koščaku, ki sta zasedla nehvaležno četrto mesto. Dobro uvrstitev sta s petim mestom dopolnila še Tim in Tevž.

V kategoriji do 19 let je največ pokazal Domen Laznik, ki je na koncu zasedel 4. mesto. Za kaj več je bilo premalo zagretosti in koncentracije. Med osmerico sta se uspela uvrstiti še Anej Cizelj in Gašper Krivec. Slednji je osvojil 6. mesto, prvi pa je bil 8.

Bolje nam je šlo v igri dvojic, kjer smo osvojili bronasto kolajno. Prinesla sta jo Domen in Gašper. Anej je skupaj z Aličem iz Olimpije osvojil 6. mesto.

img_0357img_0354img_0355img_0352img_0350img_0349img_0348img_0347img_0343img_0342img_0341img_0339img_0338img_0336img_0334img_0333img_0329img_0327img_0325