Novice

NAVEZA HERMAN/ZUPANČIČ TRETJA NA SLOVAŠKEM

NAVEZA HERMAN/ZUPANČIČ TRETJA NA SLOVAŠKEM

Po dolgem času smo se Mirnčani zopet odpravili na gostovanje v tujino. Tokrat smo odšli v slovaški Trenćin, ki je od mas oddaljen slabih 600km. Na tekmovanje smo odšli s 4 fanti in 1 dekle. Turnir se je odvijal v treh starostnih kategorijah U-15, U-17 (šteje za evropsko jakostno lestvico) in U-19 (šteje za evropsko in svetovno jakostno lestvico).

Kategorija U-15 je bila za Mirnčane najbolj donosna, saj smo osvojili bronasto medaljo v igri fantovskih dvojic. Priigrala sta jo Matevž Herman in Nik Zupančič, ki sta se v polfinale prebila brez večjih težav. Tam sta ju čakala močna poljaka, ki sta ju povsem nadigrala in se zasluženo uvrstila v finale. Malo treme in zdravstvene težave Matevža je bilo dovolj, da sta se morala fanta zadovoljiti z bronom. Med posamezniki je Nik zadedel 5. mesto, Matevž je končal tekmovanje na robu deseterice saj je bil 9. Fanta sta nastopila tudi v igri mešanih dvojic, kjer se je najdlje uspel uvrstiti Nik, ki je skupaj s poljsko soigralko osvojil 9. mesto. Poražena sta bila ravno od zmagovalcev turnirja.

Pri kadetih U-17 Anej Cizelj ni uspel prikazati dobre igre in se je od vseh tekmovanj poslovil že v prvem krogu.

Najstarejša disciplina nam je prinesla še nekaj solidnih rezultatov. V igri deklet posamezno se je med osem najboljših uspelo uvrstiti Emi Cizelj, ki je nato v 1/4 finalu morala priznati premoč madžarki Madarasz v treh izredno napetih setih, kjer je na koncu Emi zmanjkalo moči za zaključni del tretjega seta.

Med osmerico pa sta se uspela uvrstiti tudi Anej Cizelj in Gašper Krivec, ki sta skupaj nastopala v igri fantovskih dvojic. Po dobri igri v četrtfinalu sta morala ka koncu vseeno priznati premoč močnejšima Avstrijcema Birkerju in Sorgerju.

Še en rezultat pa prihaja iz mešanih dvojic, kjer sta Ema in Gašper osvojila 9. mesto.

LINK DO REZULTATOV U-15: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=41F15A13-715D-4E23-9199-BD4D021DE686

LINK DO REZULTATOV U-17: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=BCC61EA5-3CDF-4DE1-B210-138D34CA0C41

LINK DO REZULTATOV U-19: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=BF2AEEA4-233A-414D-AAEC-ACD5DA392242

 

img_9700 img_9701 img_9702 img_9715 img_9716 img_9717

 

A.T.

Share this post