Novice

ZAČETEK SLOVENSKE BADMINTONSKE LIGE 2010/2011

ZAČETEK SLOVENSKE BADMINTONSKE LIGE 2010/2011

Začela se je tudi 1. slovenska badmintonska liga, vendar samo kvalifikacije za Playoff. V tem tekmovanju nastopa tudi mirnska ekipa FORZA MLADI, ki jo sestavljajo skoraj sami igralci, ki nastopajo še v mladinskih selekcijah. Kapetan ekipe je izkušeni Tadej Jezernik.
Trenutno naši zasedajo 5. mesto s 4 zmagami in 4 porazi, prvo mesto trdno zasedajo igralci BK Branik-a iz Maribora (8-0).
Prva ekipa Mirnčanov, pa se pridruži tekmovanju šele januarja v Playoff-u, se pravi v zadnji fazi tekmovanja, ko se bo za naslov državnega prvaka pomerilo 6 ekip. Letošnjo ekipo zastopajo: kapetan Aljoša Turk, Aleš Murn, Matevž Bajuk, Urban Turk, Mitja Šemrov, Dušan Skerbiš ml., Jerca Bajuk, Taja Borštnar in nova okrepitev Maja Kersnik.

A.T.

Share this post