Novice

ZAČETEK POSAMEZNEGA DELA SVETOVNEGA MLADINSKEGA PRVENSTVA

ZAČETEK POSAMEZNEGA DELA SVETOVNEGA MLADINSKEGA PRVENSTVA

Danes se je začel posamezni del Svetovnega mladinskega prvenstva v Maleziji. Ema CIZELJ je bila v prvem krogu uspešna tako v igri posamezno, kjer je premagala nasprotnico iz Botsvane (21:6, 21:6), kakor tudi v mešanih dvojicah, ko je skupaj z Ivaničem premagala armensko navezo Mnatsakanyan/Margaryan, 21:12 in 21:14. V ženskih dvojicah pa je morala skupaj z Betonovo priznati premoč Pin Chi Chao/Ya Ting Chiang (Kitajski otoki) z rezultatom 21:14 in 21:12.
Žan LAZNIK je v igri moških posamezno izgubil proti Japoncu Kazuki Kirita (21:10, 21:13), jutri pa ga čaka še nastop v mešanih dvojicah skupaj z Betonovo, ko se bosta pomerila z 9/16. nosilcema, Japoncema Mitsuhashi/Shida.

Link do rezultatov

A.T.

Share this post