Novice

LANA DVAKRAT SREBRNA

LANA DVAKRAT SREBRNA

V soboto so mirnski badmintonisti odšli na 2. turnir do 11 in 19 let. Tokrat je bilo prizorišče dogodka Bit center v Ljubljani, kjer smo uspeli osvojiti dve srebrni medalji in nekaj solidnih uvrstitev.

Najbolje se je tokrat odrezala mlada Lana Livk, ki je osvojila 2. mesto v igri posamezno in mešanih dvojicah skupaj z Nelejem Mežnaršičem v kategoriji do 11 let. Lana je do zdaj prikazala najboljšo igro, ki jo premore in se zasluženo uvrstila v finale, kjer pa je bila nasprotnica na žalost še premočna.

Tudi v igri mešanih dvojic, sta se dobro upirala in se zasluženo uvrstila v finale, vendar jima je v taktiki na koncu zmanjkalo idej, ter sta se tako morala zadovoljiti z drugim mestom.

Dobro igro sta prikazala tudi Nele in Tim Anzelj pri posameznikih, kjer sta zasedla 5. in 6. mesto.
Pristarejših do 19 let je največ pokazal 16 letni Nik Zupančič, ki je v igri posamezno in mešanih dvojicah osvojil 5. mesto.

 

LINK DO REZULTATOV

 

 

Share this post