Novice

Rezultati 1. in 2. turnirja za starše

Rezultati 1. in 2. turnirja za starše

Starši otrok, ki so v klubu BK TOM Mirna, smo izpeljali že dva turnirja v mešanih dvojicah. Motivacija staršev se iz turnirja v turnir zvišuje. Vsi zainteresirani ste vljudno vabljeni na naslednje turnirje.

1. turnir: sobota 13. 11. 2010

Prijavljenih je bilo 16 tekmovalcev. Izvedli smo naslednji žreb mešanih parov:

Marlies Bračko in Sašo Pungerčar; Saša Herman in Bojan Miklič; Nataša Miklič in Mario Umek; Suzana Umek in Renata Cizelj; Gregor Krivec in Albina Laznik; Darja Krivec in Marko Cizelj; Bojan Arih in Mojca Kolenc; Tatjana Arih in Igor Kolenc.

Rezultati:

1. mesto: Tatjana Arih in Igor Kolenc

2. mesto: Albina Laznik in Gregor Krivec

3. mesto: Mojca Kolenc in Bojan Arih

2. turnir: nedelja 6. 2. 2011

Prijavljenih je bilo 20 tekmovalcev. Žreb je določil naslednje mešane pare:

Renata Cizelj in Andrej Bajuk; Maksa Bajuk in Marko Cizelj; Gabrijela Šturm in Bojan Arih; Saša Herman in Milan Šturm; Albina Laznik in Bojan Miklič; Suzana Umek in Roman Herman; Nataša Miklič in Matjaž Šemrov; Beti Šemrov in Mario Umek; Tatjana Arih in Gregor Krivec; Darja Krivec in Sašo Pungerčar.

Rezultati:

1. mesto: Nataša Miklič in Matjaž Šemrov

2. mesto: Darja Krivec in Sašo Pungerčar

3. mesto: Tatjana Arih in Gregor Krivec

Čestitam vsem zmagovalnim parom ter vsem, ki so se odločili in prišli na turnir. Konec koncev smo vsi zmagovalci! ČESTITAM!

Zahvaljujem se sponzorjem Forza, Uprom, Tem in Urošu Skerbiš, ki nam je sodil na 1. turnirju.

3. turnir bo predvidoma v nedeljo, 3. 4. 2011.

Pridno trenirajte še naprej (ob četrtkih ob 20.30 in nedeljah ob 17.00)!

D.K.

oglejte si dogodek v sliki

Share this post