Novice

SLOVENIA INTERNATIONAL 2015 V ZNAMENJU MIRNČANOV

SLOVENIA INTERNATIONAL 2015 V ZNAMENJU MIRNČANOV

Z rahlo zamudo vam sporočamo še nastop mirnskih badmintonistov na odprtem prvenstvu Slovenije za člane, ki se je odvijalo v Medvodah od 12.-15.5.2015. Turnir je štel tudi za nastop na Olimpijskih igrah v Riu De Janeiru leta 2016.

Večina naših tekmovalcev je svoje boje zaključilo že v četrtek v kvalifikacijah in petek v prvem krogu. Ostala je samo ena dvojica, to sta bila brata Turk, ki sta se na veliko presenečenje uspela uvrstiti v četrtfinale moških dvojic, kjer sta kasneje izgubila v dveh setih proti zmagovalcema turnirja. Hrvata Džurkinjak in Hölbling sta bila boljša v dveh setih. V prvem krogu sta bila Aljoša in Urban boljša od hrvaško-francoske naveze Nobelcourt/Zdenjak, v drugem pa od češke dvojice Stoklas/Kral.

Mirnčana sta bila na koncu tudi najbolje uvrščena Slovenca na tem turnirju, saj sta zasedla 5. Mesto.

 

LINK DO REZULTATOV: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=71D34591-10D4-4B24-B6F0-B97D2D5BFFE6

 

image

image

 

A.T.

Share this post