Novice

DP do 11 let in sestanek Friedrichshafen

DP do 11 let in sestanek Friedrichshafen

Pozdravljeni,

1. v nedeljo, 9.5.2010, je na Mirni Državno prvenstvo do 11 let. V soboto ob 19ih se bo pripravljala dvorana na Mirni. Ker smo vsi na finalu lige v Kungoti, Uroš potrebuje pomoč staršev pri pripravi dvorane. Potrebuje se cca 1 ura za pripravo (pomiti tla v dvorani, postaviti igrišča in tribuno, obesiti transparente, pripraviti zapisnikarsko mizo, izobesiti žrebe, itd.). Prosim, da pomoč nudijo vsaj starši otrok, ki igrajo do 11 let. Vnaprej hvala tudi z moje strani.

Otroci, ki bodo v nedeljo sodili tekme (potrebujem 8 sodnikov), prejmejo majico Forza in malico.

 

2. sestanek za Friedrichshafen: v torek ob 19ih v dvorani OŠ Mirna – tisti starši, ki peljete v Nemčijo.

 

Lp,

Dušan

Share this post