Novice

PESTER ZAKLJUČEK SEZONE BK MIRNA

PESTER ZAKLJUČEK SEZONE BK MIRNA

Šolsko leto gre h koncu in s tem tudi badmintonska sezona, zato smo se v soboto 6.6 2015 zbrali na igrišču pred OŠ Mirna, da proslavimo še eno zelo uspešno sezono.

Dogodek se je pričel s klubskim turnirjem naših najmlajših članov. Tekmovali so v dveh kategorijah, do 9 in do 11 let. Spremljali smo kar nekaj zanimivih in napetih bojev naših mladih upov, potrebno pa je izpostaviti tudi, da je napredek že kar precej viden.  Po tem uvodnem delu našega druženja je sledil piknik, na katerem so se našim najmlajšim pridružili še njihovi starši in starejši člani kluba. Glasbe, pijače, kulinaričnih dobrot in dobre družbe seveda ni manjkalo, da pa je bilo veselja še več, so poskrbele številne skupinske družabne in športne igre. Pravijo, da čas ob dobri družbi hitro beži in tako je tudi naše druženje hitro minilo. Za igralce zdaj sledi nekaj premora, potem pa s polno paro naprej na priprave na novo sezono, da bo tako ali še bolj uspešna kot ta!

R.H.

[nggallery id=124]

 

Share this post