Novice

URBAN Z DVOJNO KRONO IZ NEMČIJE

URBAN Z DVOJNO KRONO IZ NEMČIJE

img_4386Ta vikend je v Nemčiji (Friedrichshafen) potekal turnir mladinskih selekcij. Kot že velikokrat so se tudi letos naši odrezali odlično. Največ so pokazali Urban Turk, Mitja Šemrov in Ema Cizelj.
Urban Turk je po lanskoletnem zmagoslavju, tudi letos zmagal v kategoriji U-17 in tako prvič v svoji karieri ubranil naslov na turnirju ob Bodenskem jezeru. Bil je praktično neustavljiv, in je v celotnih 3 dneh tekmovanja izgubil le en niz. Slavil je tudi v igri dvojic, skupaj z Mitjo Šemrovom. Prikazala sta lepo in dobo igro. To je njuna prva skupna zmaga na tem turnirju.img_2451
Med ženskami posamezno do 13 let je kolajno za TOM prinesla Ema Cizelj, ki si je priborila bron.
Kot ekipa pa smo zasedli odlično 2. mesto.

 

A.T.

Share this post