FORZA CUP 2016

Z malo zamude vam pišemo o Forza Cupu 2016, ki je potekal 2.-4.12.2016 v Medvodah. Mirnčani smo se na turnir odpravili z desetimi igralci in dosegli nekaj solidnih rezultatov.

Kolajne nam sicer ni uspelo dobiti, smo pa zato prikazali nekaj lepih in kakovostnih iger.

Najdlje se je uspelo prebiti Aneju Cizlju, ki je skupaj z Jako Ivančičem zasedel 5. mesto. Zelo malo je manjkalo, pa bi se veselila svoje prve kolajne na največjih tekmovanjih, vendar sta bila Italijana Koellemann in Massetti v zaključkih tekme bolj zbrana in se uvrstila v polfinale. Anej je 5. mestu dodal še 9. mesto v igri posamezno, kjer je bil od njega boljši Lesničar (BK Branik Maribor) v dveh kratkih setih.

Pri fantovskih dvojicah do 15 let je še en soliden rezultat prispeval Nik Zupančič, ki je skupaj z bolgarskim igralcem osvojil 9. mesto.

Drugim se na žalost ni uspelo uvrstiti iz skupinskega dela, vendar so vseeno prikazali veliko dobre in vzpodbudne igre za naprej.