Novice

Najmlajši so nastopili v Brežicah

Najmlajši so nastopili v Brežicah

V Brežicah je to soboto potekla turnir do 11 in do 15 let. Udeležilo se ga je kar 13 tekmovalcev iz našega kluba. Res, da je bila konkurenca precej okrnjena, vendar kljub temu so naši prikazali zelo dobro in predvsem borbeno igro. Do 11 let so nastopili Matevž Herman, Nik Zupančič, Tim Sladič, Vid Koščak in Jaka Mežan ter Enja Guček Cvelbar in Kaja Mežan. Do 15 let pa Julija Kolenc, Lori in Rebeka Škerl ter Miha Arih, Anej Cizelj in Nejc Koprivc.

Julija je zmagala pri deklicah do 15 let, Rebeka je bila 3., Lori pa 4. Pri fantih do 15 let je bil Miha 2., Anej 3., Nejc pa 5. Pri najmlajših fantih Matevž 2., Nik 3., Tim 4. , Jaka 8., Vid 10. Pri deklicah do 11 let pa je bila Enja 3., Kaja pa 5.
[nggallery id=88]
Rezulati

Čestitke vsem za prikazane igre!

Dušan

Share this post