Novice

LANA LIVK DRŽAVNA PRVAKINJA DO 13 LET

LANA LIVK DRŽAVNA PRVAKINJA DO 13 LET

Sobota je bil dan za Državno prvenstvo do 13 let. Kljub mali zasedbi smo domov prinesli kar pet medalj, od tega en naslov državnega prvaka.

Tokrat sta se od Mirnčanov najbolje odrezala Lana Livk in Tim Anzelj. Lana je v dekliških dvojicah osvojila naslov prvakinje skupaj s Tinkaro Alič iz BK Olimpija Ljubljana. Punci sta brez pravega odpora pometli s konkurenco. Svojemu naslovu je dodala še tretje mesto v igri posamezno in mešanih dvojicah skupaj s Timom.

Slednji se je najbolje odrezal v igri fantovskih dvojic kjer je postal Državni podprvak skupaj s Čerinom iz BK Bit Ljubljana. Med posamezniki je prikazal odlično igro in le za las zgrešil finale. V treh napetih setih ga je v polfinalu ugnal Peshekhonov iz Lendave.

LINK DO REZULTATOV

Share this post