Novice

NASTJA STOVANJE ZMAGOVALKA 2. TURNIRJA DO 19 LET

NASTJA STOVANJE ZMAGOVALKA 2. TURNIRJA DO 19 LET

V nedeljo je na Mirni potekal 2. turnir do 19 let v tej sezoni. Mirnčani smo nastopili samo s štirimi igralci, saj smo imeli dva igralca odsotna zaradi bolezni in lige v tujini.

Najbolje se je tokrat od Mirnčanov odrezala Nastja Stovanje, ki je malo presenetila konkurenco (ali pa ne!) in slavila med dekleti posamezno. Drugo mesto je ostalo tudi doma, saj ga je zasedla Nika Arih.

Pri fantih se je najdlje prebil Domen Laznik, ki je na koncu predal tekmo in zasedel 6. mesto, med deseterico se je uspel prebiti še Anej Cizelj, ki je bil 9.

V mešanih dvojicah so nastopili Nika, Domen in Nastja. Prva je osvojila 2. mesto skupaj z Zalarjem iz Bit-a, Nastja in Domen pa sta skupaj v paru zasedla 3. mesto. Od vseh treh sta bila boljša Medvodčana Ivančič in Polanc.

LINK DOREZULTATOV

img_9774 img_9777 img_9773 img_9772 img_9771 img_9770 img_9769 img_9768

 

A.T.

Share this post