Novice

Iz Slovaške z 2 zlatima, 1 srebrno in 3 bronastimi kolajnami

Iz Slovaške z 2 zlatima, 1 srebrno in 3 bronastimi kolajnami

Ema Cizelj

Včeraj so se naši najboljši igralci vrnili iz Prešova na Slovaškem, in to kar z 6 kolajnami.img_4427 Dve najžlahtnejši odličji sta nam priigrala Ema Cizelj, ki je slavila v igri posamezno do 13 let, ter Domen Laznik, skupaj s soigralcem Ivaničem iz Medvod, ki sta zmagala v igri dvojic do 13 let.
Edine srebrne kolajne za nas sta se veselila v igri dvojic do 15 let Žan Laznik in Sebastijan Miklič.
Tri bronaste kolajne pa smo osvojili v igri posamezno. Do 13 let jo je osvojil Domen Laznik, do 15 let Sebastijan Miklič, zadnjo pa je osvojil Urban Turk v najtežji disciplini do 19 let v igri dvojic, skupaj z Rojem iz Kungote.

A.T.
Urban TurkSebastijan in Žan

Share this post