Novice

Urban Turk in Mitja Šemrov med osmerico v Švici

Urban Turk in Mitja Šemrov med osmerico v Švici

Včeraj sta se v poznih popoldanskih urah domov vrnila Mitja in Urban, ki sta skupaj z ostalimi reprezentanti (U-17, U-19) nastopila na močnem mednarodnem prvenstvu v Švici. Na koncu sta se odrezala kar solidno saj sta se v igri dvojic prebila do 1/4 finala in si tako prislužila 20 točk na evropski mladinski jakostni lestvici v sezoni 2010/2011. S tem rezultatom se je tako Urban zavihtel iz 13. mesta med deseterico najboljših na evropski mladinski lestvici (50 točk). Med posamezniki je Mitja nastopal do 17 let in tekmovanje končal v kvalifikacijah (2 zmagi, 1 poraz), izločil ga je Francoz, Urban pa je v kategoriji do 19 let prišel do 1/8 finala, kjer je kasneje izgubil proti angleškemu predstavniku. Mitja je nastopal tudi v kategoriji mešanih dvojic do 17 let skupaj s Kajo Stankovič iz Ljubljane in se prebil vse do 1/4 finala.img_4386

vsi rezultati

A.T.

Share this post