Novice

SOLIDEN NASTOP MLADE EKIPE NA 3. TURNIRJU DO 15 LET

SOLIDEN NASTOP MLADE EKIPE NA 3. TURNIRJU DO 15 LET

Muta je bila prizorišče 3. turnirja do 15 let. Mirnčani smo se na dolgo pot odpravili s sedmimi igralci in nanizali nekaj solidnih rezultatov.

Najbolje se je tokrat odrezal komaj 13 letni Vid Koščak, ki je skupaj z Jelencem iz Medvod osvojil 4. mesto v fantovskih dvojicah, le eno mesto za njim pa so se uvrstili Manca Zupančič in Kristina Kastelic v dekliških dvojicah in Dan Križman skupaj z Timom Škrljem v fantovskih dvojicah.

Med posamezniki se je najbolje odrezal Vid Koščak, kateremu je uspelo edinemu se uvrstiti v glavni del tekmovanja, kjer pa je kasneje moral priznati premoč Perič Marovtu iz Medvod v dveh setih. Na koncu je zasedel 9. mesto.

LINK DO REZULTATOV

Share this post