Novice

URBAN IN MITJA FINALISTA MEGP-ja NA ČEŠKEM

URBAN IN MITJA FINALISTA MEGP-ja NA ČEŠKEM

Urban in Mitja

Urban in Mitja

Danes dopoldne sta Urban Turk in Mitja Šemrov na žalost izgubila finale na Češkem, kjer sta bila v dveh setih boljša Francoza Baumann in Mittelheisser. Oba naša junaka sta prikazala dobre igre čez celi turnir, kjer sta se maščevala tudi rusoma za poraz na lanskem EP v Medvodah, saj vse do finala nista izgubila niti enega seta. Toda danes sta v finalu bila na žalost povsem deklasirana, kar je tudi posledica slabih sparing tekem, saj v Sloveniji trenutno nimata pravih konkurentov v igri dvojic.

Vseeno smo lahko zelo zadovoljni z 2. mestom in novimi 40 točkami na jakostni lestvici. Stopila sta še eno stopnico višje in sledi samo še ena, ki pa si jo oba zelo močno želita. Tako se je Mitja sedaj že zelo približal deseterici, Urban pa je že blizu peterici na Evropski mladinski jakostni lestvici.

MEGP Češka

A.T.

Share this post