Novice

Državno prvenstvo do 13 in 19 let v Medvodah

Državno prvenstvo do 13 in 19 let v Medvodah

V soboto, 13.4.2013, se je v Medvodah odvilo prvo mladinsko prvenstvo v sezoni 2012/13 v starostni kategoriji do 13 in 19 let. V obeh starostnih kategorijah je skupaj nastopilo 65 tekmovalcev, ki so se pomerili v petih discpilinah. Pri najmlajših je edini naslov državnega prvaka osvojila Julija Kolenc v dvojicah skupaj s Petro Polanc. Julija je osvojila še 2. mesto v mešanih parih z Anejem ter 3. mesto med posameznicami. Pri dečkih pa je Anej Cizelj v tretjem setu finala vodil že z rezultatom 19:12, vendar se mu na koncu ni izšlo in je osvojil 2. mesto, v dvojicah je osvojil 3. mesto z Jakom Ivančičem. Miha Arih pa je med posamezniki osvojil 3. mesto.
Pri fantih do 19 let je po pričakovanjih vse tri naslove državnega prvaka osvojil Mitja Šemrov, v dvojicah z Žanom Laznikom ter v mešanih parih s Kajo Stankovič. Žan je med posamezniki ter mešanimi pari osvojil 3. mesto, prav tako tretji je bil Sebastijan Miklič v moških dvojicah skupaj s Simonom Skokom. Pri dekletih nismo imeli predstavnice.

Čestitke vsem nastopajočim!

Ostali rezultati:

U13 & 19

 

Share this post