Novice

Za nami pester vikend v Zgornji Kungoti

Za nami pester vikend v Zgornji Kungoti

Pretekli vikend je v Zgornji Kungoti potekal turnir do 11 in 15 let ter tudi članski A turnir. V kategoriji do 11 let so nas tokrat zastopali samo fantje, še najbolje se je odrezal Matevž Herman, ki je skupaj z Mihom Mastenom osvojil 2. mesto med dvojicami. V kategoriji do 15 let so nas razveseljevala dekleta, saj je Ema osvojila 1. mesto med posameznicami, Nastja je bila tretja. V dvojicah pa so naveza Nika in Nastja zanesljivo slavile, saj je Ema dvojice igrala med članicami in skupaj s Katarino osvojila 2. mesto. Fantje tokrat niso osvojili zlate medalje, vendar upamo, da bo na državnem prvenstvu zgodba drugačna.
Domen je tako osvojil 2. mesto med posamezniki ter v dvojicah skupaj z Gašperjem, Urban je v dvojicah osvojil 3. mesto z Vidom Žoharjem. Vzporedno pa je potekal tudi članski A turnir. Mitja je po sobotnem premoru, kjer so bile na sporedu dvojice in mešani pari, zaigral v nedeljo med posamezniki in osvojil odlično 1. mesto. Dobri rezultati so dokaz, da se lahko že naslednji vikend, ko bo na sporedu državno prvenstvo do 13 in 19 let ponovno dokažemo in ciljamo na zlate kolajne.

ostali rezultati:

U15 in U19

A. turnir

Share this post