Novice

Naši igralci do 11 let po pričakovanjih

Naši igralci do 11 let po pričakovanjih

V soboto, 4.4.2009 je BK BRANIK v Mariboru organiziral 3. in zadnji turnir do 11 let v tej sezoni. Dvorana je pokala po šivih, saj se je zbralo rekordno število igralcev (36) in igralk (24), ki so se pomerili v igrah posamezno in v dvojicah. Naši so tudi tokrat igrali zelo dobro. Pri dekletih si je prvo mesto pri igri posamezno ponovno priigrala Cizelj Ema, Nika Arih pa je bila tretja, v dvojicah pa sta prvo mesto osvojili naveza Cizelj/Arih pred pravtako našima igralkama Stovanje/Cizelj.Pri fantih posamezno pa se je presenetljivo na 4. mesto uvrstil Gašper Krivec, v dvojicah pa je Gašper skupaj z Domen Laznikom osvojil drugo mesto.Drugi naši; dekleta posamezno: Nastja Stovanje, Julija Umek ter Maja Brzin 9-16, Šturm Zala 21-24 mesto; fantje posamezno: Kolenc Urban 17-23 mesto, Cizelj Anej 30-36, Laznik Domen 5-8 mesto, Matevž Smuk 9-16 mesto.

Tadej Jezernik

Share this post