Novice

ANEJ CIZELJ DRUGI NA 3. TURNIRJU DO 17 LET

ANEJ CIZELJ DRUGI NA 3. TURNIRJU DO 17 LET

Na sončno soboto je na Mirni potekal 3. turnir do 17 let v tej sezoni. Mirnčani smo nastopili s tremi igralci: Anej Cizelj, Matevž Herman in Nik Zupančič.

Največ je na koncu pokazal Anej Cizelj, ki se je uspel uvrstiti v finale fantovskih dvojic skupaj z Jako Ivančičem iz Medvod. V finalu na žalost nista našla pravega odgovora proti razigrani dvojici iz štajerske prestolnice, Mastenu in Lesničarju. V isti disciplini sta 7. mesto osvojila Matevž Herman in Nik Zupančič.

V igri posamezno je v osmini finala Aneju Cizlju uspelo izločiti tretje postavljenega nosilca Kolarja (BK Medvode) v treh napetih setih. V 1/4 finalu pa je na žalost moral priznati premoč Smrkolju iz Ljubljane v treh setih. Na koncu je zasedel 6. mesto. Nik Zupančič je v isti disciplini zasedel dobro 8. mesto, medtem ko je Matevž končal tekmovanje na 12. mestu.

LINK DO REZULTATOV

img_0309 img_0287 img_0288

Share this post