Novice

BK TOM praznoval 20 let

BK TOM praznoval 20 let

ČESTITKA BK TOM-u za dvajset svečk

Badmintonski klub Mirna je konca maja praznoval 20 let obstoja. V počastitev tega dogodka se je odvil 3. starševski turnir in sklepna prireditev s prisotnostjo večine članov kluba. Pozdravni nagovor je podal župan Dušana Skerbiš st. in kratko povzel zgodovino nastanka, trener Dušan Skerbiš ml. pa je predstavil uspehe kluba v pretekli sezoni in ugotovil, da smo resnično Najboljši klub. Tudi v letošnji sezoni smo postali skupni državni prvaki z veliko naslovi državnih prvakov in prvakinj.

Vzajemnost kluba in satršev se je potrdila tudi v udeležbi na že 3. turnirju za starše. Znoja, dobre volje in zanesenosti ni manjkalo, tako kot tudi zmagovalk in zmagovalcev.

 

 

 

 

 

 

 

Zahvala sponzorjem turnirja in srečanja v počastitev 20. letnici kluba
TEMUpromMizarstvo MikličHL

Share this post