Novice

ANEJ CIZELJ BRONAST NA 3. TURNIRJU U-15

ANEJ CIZELJ BRONAST NA 3. TURNIRJU U-15

V Mariboru je preteklo sončno soboto potekal 3. turnir U-15. Zaradi bolezni smo imeli Mirnčani samo enega predstavnika, Aneja Cizlja.

Pri igri posamezno je Anej zasedel nehvaležno 4.mesto. V polfinalu je bil najprej od njega boljši Lesničar (BK Branik Maribor) v treh setih, nato pa še v tekmi za bron Lonzarič (BK Branik Maribor). Za kaj več je bilo premalo zbranosti in borbe. Pozna pa se tudi fizična razlika do drugih tekmovalcev.

V igri dvojic si je le uspel priboriti 3. mesto skupaj v paru z Jako Ivančičem (BK Medvode). V polfinalu sta klonila proti navezi Kolar/Spiller (BK Medvode/BK Olimpija) v dveh setih. Na koncu jima je zmanjkalo malo sreče, saj sta drugi set vodila 20:17, a jima na žalost ni uspelo vzeti seta. V borbi za bron sta premagala ljubljansko-štajersko navezo Jordan/Klemenc v dveh setih.

 

LINK DO REZULTATOV

 

imageimage

image

 

A.T.

Share this post