Novice

Mitja Šemrov s srebrno in bronasto kolajno iz 6 Future Nations Cup 2010

Mitja Šemrov s srebrno in bronasto kolajno iz 6 Future Nations Cup 2010

Mitja Šemrov

Mitja Šemrov

Pretekli teden je potekal v Belgiji Future Nations Cup 2010, kjer je nastopilo 6 reprezentanc: Belgija, Češka, Avstrija, Švica, Luksemburg in Slovenija. Slovenija je kot ekipa zasedla na koncu nehvaležno 4. mesto, saj jo je za tretje mesto premagala reprezentanca Češke z rezultatom 3:4. Za ekipo sta nastopila Mitja Šemrov in Sebastijan Miklič. Mitja je igral posamezno in mešane dvojice, Seba pa moške dvojice.

Slovenija 5:2 Avstrija

Belgija 6:1 Slovenija

Švica 4:1 Slovenija

Slovenija 3:4 Češka

V posameznem delu tekmovanja je Mitja skupaj z avstrijskim tekmovalcem Dominikom Stipsitsom prišel vse do finala moških dvojic, kjer sta klonila v dveh setih. Pri mešanih dvojicah pa je igral skupaj z Kajo Stankovič in izgubil v polfinalu na tesna dva seta. V igri posamezno se je prebil do 1/4 finala. Seba pa je na žalost v vseh treh kategorijah ostal brez zmage. Končni izkupiček mirnskih igralcev sta bili srebrna in bronasta medalja.

V spodnji povezavi si lahko pogledate vse rezultate.

Ekipni in posamezni del tekmovanja

Sebastijan Miklič

Sebastijan Miklič

A.T.

Share this post